Zaloguj

Czesław Parteka

Instruktor kulturystyki i trener w TI Fitness.

Nazywam się Czesław Parteka, jestem trenerem personalnym oraz studentem AWF Warszawa. Sport to moja pasja i całe życie: 11 lat trenowałem karate Kyokushin i byłem utytułowanym zawodnikiem kadry Mazowsza, następnie 2 lata próbowałem swoich sił w MMA. Trening siłowy od zawsze był częścią mojego przygotowania motorycznego.

Treningi personalne prowadzę wykorzystując elementy treningu funkcjonalnego i metody bodybuilding. Pomagam ludziom uzyskać upragnioną sylwetkę w przyjemny i zdrowy sposób. Przygotowuję podopiecznych pod treningi sztuk walki, sportów sezonowych (narty, snowboard, windsurfing, treking itp) oraz dbam o techniczne przygotowanie pod zajęcia CrossFit. Według mnie to właśnie technika i poprawność wykonywania zadań ruchowych jest najważniejsza! Dbam zarówno o odpowiednie przygotowanie motoryczne jak i zdrową dietę moich klientów.

Prowadzę fanpage na Facebooku "Czesław Parteka- trener personalny"

Przeszedłem szkolenie instruktora kulturystyki oraz trenera personalnego w Akademii Instruktorów Sportu S4, szkolenia Elite Performance Institute na trenera przygotowania motorycznego, szkolenie z podnoszenia ciężarów w sporcie i z treningu funkcjonalnego (BodyWork); jestem także instruktorem windsurfingu.

Uwierzcie w swoje możliwości, odżywiajcie się zdrowo i do zobaczenia na treningach!!

Zobacz film i poznaj Czesława!
Certyfikaty
NSCA CEUTrening funkcjonalnyAkademia Instruktorów SportuPodnoszenie ciężarów w sporcie
partner merytoryczny:
Copyright © 2015 Klubfit.pl All Rights Reserved
-1