Zaloguj

Ola Malinowska

Instruktorka fitness z dyplomem APF Instruktor najlepszej szkoły fitness w Polsce.

Jestem instruktorką fitness z wieloletnim doświadczeniem, trenerką personalną, psychologiem ze specjalizacją wspieranie rozwoju osobowości. Porzuciłam karierę w branży PR, by poświęcić się swojej największej pasji – trenowaniu, motywowaniu, przywracaniu wiary w siebie. Od dzieciństwa, sport to moje życie – kiedyś teakwon-do, lekkoatletyka, a od 10 lat fitness – od zajęć choreograficznych, przez treningi wytrzymałościowe i siłowe. W trakcie ostatnich 10 lat uczestniczyłam w niezliczonej ilości szkoleń, warsztatów i konwencji fitness: w Open Mind, Reebok, Inka Szymanski Fitness School (dyplom APF Instruktora) i Akademii Instruktorów Sportu S4. Dziś sama szkolę młodych instruktorów fitness w Akademii S4, jestem też koordynatorką fitness w sieci klubów S4 i autorką prowadzonych w nich zajęć Sztangi. Otrzymałam certyfikat Trenera Nike. Obecnie także studiuję jogę i relaksację podyplomowo na AWF-

Po godzinach uwielbiam jogę, jazdę na ostrym kole i eksperymenty w kuchni. Prowadzę fanpage na Facebooku „OLA LA – trening personalny i fitness”, gdzie promuję zdrowy, zrównoważony styl życia.

W pracy trenera najbardziej lubię moment, gdy moi podopieczni przestają ćwiczyć walcząc ze swoim ciałem, by zmienić to, czego w nim nie znoszą, i zaczynają uzależniać się od dobrego wycisku na treningu, doceniać swoje ciało i zwiększać jego możliwości. Dobre zajęcia to te, po których wychodzimy na czworakach, ale z satysfakcją i dumą. Ćwiczącym zwracam szczególną uwagę na świadomość ciała podczas treningu i porzucenie obaw przed własnymi ograniczeniami. Sky is the limit!

Zobacz film i poznaj Aleksandrę!
Certyfikaty
Akademia Instruktorów SportuInstruktor fitnessNike Training ClubPersonal TrainerFTTRZDROFIT
partner merytoryczny:
Copyright © 2015 Klubfit.pl All Rights Reserved
-1